Philips Lumea Tüy alıntı Sistemi Nedir Ne Değildir ? Almalı Mı ?

Philips Lumea Tüy alıntı Sistemi Nedir nasıl Değildir ? Almalı Mı ?
Bu blog yazısında philips lumea epilasyon cihazı özellikleri okunuşu lazer epilasyon dan farkı tartışılmıştır.
Philips lumea ipl epilasyon mümkün kullanım sonuçları anlatılmıştır.
Tüylerden kökünden kurtulmak için ekstrem prosedür var hepimizin bildiği gibi.
1. Ağda giz ağda ya da klasik ağda
2. işaret uygun epilatör yazımda da bahsettiğim epilatörler, epilasyon cihazları
3. Lazer epilasyon , iğneli epilasyon...
lazer epilasyon da dalga durmaksızın gereğince kendi içerisinde az çeşide ayrılıyor tabii. Bu dalga boyları da nesne) olarak ten içine ne gibi işlediğini gösteriyor. bir daha bu dalga durmaksızın göre bazı lazer makinaları ve doğal çeşitleri yalnızca beyaz ten okunuşu derin kıl rengi kombinasyonunda kullanılırken birtakım lazer epilasyon cihazları da hararetli cilt ve henüz enikonu tüylerde okunuşu netice verebiliyor.
IPL epilation denilen yoğunlaştırılmış atışlı philips lumea precision plus fiyatı erke diye özetleyebileceğimiz yalnız epilasyon cihazı ve epilasyon yöntemi de var.
Yıllarca tüketiciyi yanılgı bilgilendirerek IPL i lazer epilasyonla benzer tutan okunuşu hem de bitene ölçüsünde şu dek para diye kampanya yapan gayri ağırbaşlı hüsün merkezleri de var tabii.
IPL epilasyon ile tüylerinden kurtulmaya çalışanlar, seanslar bittikten yalnız süre sonra tüylerin hiç gitmemiş gibi tekrardan geldiğini görüyorlar. üzücü tabii.

Özetle tahmin etmek gerekirse IPL ile tüylerden kökünden kurtulamıyorsunuz.
IPL modern ağda okunuşu yalnızca kılların çıkışını geciktiriyor; IPL epilasyon kullanıldığı sürece eş nevi gaflet evresine geçiyor.


Hatta henüz örtüsüz yazayım. Lazer epilasyon da tüylerinizden yüzde başta oranında kurtulmanızı sağlamıyor aslında. Bölgeden bölgeye değişmekle bir arada işaret fazla %90 - 95 oranında verim alınabiliyor. FDA çeşidinden da tüy sorununu radikal çözdüğü onaylanmış hiç sistem iğneli epilasyon. O da biliyorsunuz çok zahmetli okunuşu lazer epilasyon a gereğince olabildiğince acılı. kuvvetli iğneli epilasyon uzman olmayan ellerde yaralar kabuklar okunuşu bu kabuklardan mütebaki şaibe okunuşu izler demek.

Çok derinlemesine yazdım.
Tüm bu yukarıdaki yazıları yazmamın sebebi şu :
Bir süredir televizyonlarda reklamı dönen ; bilisiz bayileri aracılığıyla güya lazer epilasyon cihazıymış gibi satılan Philips Lumea lazer epilasyon cihazı değil.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Philips Lumea Tüy alıntı Sistemi Nedir Ne Değildir ? Almalı Mı ?”

Leave a Reply

Gravatar